Lotnisko-Katowice-Pyrzowice

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice - Pyrzowice jest położony ok. 30 km na północ od Katowic i ok. 80 km na zachód od Krakowa. Jest prężnie rozwijającym się portem lotniczym obsługującym mieszkańców i gości Województwa Śląskiego.

Nasz dobrze ubrany kierowca zawsze oczekuje na klientów w hali przylotów lotniska. W rękach trzyma tablicę z nazwiskiem klienta lub ustaloną nazwą. Po przywitaniu kierowca szybko potwierdza z klientem szczegóły usługi, pomaga mu z bagażem i zaprowadza go do samochodu. Podróż z lotniska Pyrzowice do centrum Krakowa trwa ok. 1h30-2h. Kierowca zawsze wybiera drogę najkrótszą i najmniej zatłoczoną, aby sprawnie i na czas zawieźć klienta pod wskazany adres. Krakowski Rynek i sąsiadujące z nim ulice są dostępne tylko dla przechodniów i rowerzystów, dlatego kierowca nie zawsze może podjechać pod drzwi miejsca zakwaterowania. Wówczas klient jest wysadzony w najbliższym możliwym miejscu i dokładnie poinformowany jak ma dotrzeć do swojego miejsca zakwaterowania. Na koniec usługi kierowca potwierdza godzinę odbioru transferu powrotnego (jeśli zamówiony) i żegna się z klientem.

Nasze usługi świadczymy dobrej klasy samochodami, busami i autokarami takich Marek jak: Mercedes Benz, Volkswagen, Man. Są to bezpieczne I komfortowo wyposażone pojazdy. Dla rodzin podróżujących z dziećmi oferujemy foteliki bezpłatnie. W naszych obszernych bagażnikach można przewozić wózki inwalidzkie również bezpłatnie. Dodatkowo w sezonie zimowym, udostępniamy bagażniki do przewożenia sprzętu narciarskiego.Cena usługi jest stała i zawiera:

  • odbiór z hali przylotów lotniska lub spod wskazanego adresu
  • samochód do dyspozycji klient na czas trwania transferu
  • pomoc z bagażem
  • doświadczonego I miłego kierowcę mówiącego w języku angielskim
  • opłatę parkingową na lotnisku, podatki
  • ubezpieczenie na czas przejazdu
  • brak dodatkowych opłat za opóźnienie lotu lub transfer w godzinach nocnych
  • brak dodatkowych opłat za przewóz wózków dziecięcych i inwalidzkich
     

Proponujemy następujące rodzaje płatności: przelew bankowy, karta kredytowa, PAYPAL lub gotówka u kierowcy.

W przypadku wyboru płatności: gotówka, Klient płaci kartą kredytową 30% przedpłaty, a pozostałą część - 70% wartości transferu, płaci w gotówce u kierowcy. Zapłata w gotówce musi być uiszczona przed rozpoczęciem transferu.

Płatności kartami kredytowymi są realizowane za pośrednictwem firmy Dotpay, która gwarantuje wszystkim naszym klientom bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji.