O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi transportowe dla klientów indywidualnych oraz grup sektora turystycznego i biznesowego. Oferujemy komfortowe i bezpieczne samochody osobowe, vany, minibusy i autobusy. Realizujemy standardowe usługi transportowe jak: transfery z/na lotnisko i dworzec PKP, wycieczki lokalne, zwiedzania, ale również wyjazdy grup turystycznych oraz dyspozycje aut na życzenie klienta.

Jesteśmy firmą rodzinną. Łączymy wspólne pasje, zainteresowania z doświadczeniem w branży turystycznej od 1998. W naszej pracy stawiamy zawsze na profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Dokładamy starań, aby każdy korzystający z naszych usług był doskonale obsłużony, a w samochodach poczuł się wygodnie i pewnie. Naszą ofertę ciągle uzupełniamy o nowe samochody i dodatkowe usługi, aby dostosować się do rosnących potrzeb klientów.

Dla zapewnienia wysokiej jakości usług oraz bezpieczeństwa pasażerów wszystkie nasze samochody mają polisy OC, AC, NNW. Firma posiada licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu osób oraz Polisę Odpowiedzialności Cywilnej Wykonywanego Zawodu. Stan techniczny samochodów jest również systematycznie sprawdzany w autoryzowanych stacjach serwisowych.

Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, którzy podlegają okresowym badaniom psychologicznym i psychotechnicznym. Gwarantujemy, że nasi dobrze wyszkoleni i punktualni kierowcy posiadają bardzo dobra znajomość dróg krajowych i międzynarodowych. Naszym klientom zapewniają profesjonalna obsługę, bezpieczną jazdę i dyskrecję.
Kilkuletnie doświadczenie oraz jakość usług sprawiły, że cieszymy się zaufaniem wielu stałych klientów, wśród których są: polscy i zagraniczni tour operatorzy, biura podróży, placówki dyplomatyczne i firmy.

Gwarantujemy następujące korzyści:
  • odbiór i przywóz pod wskazany adres,
  • wysokiej klasy samochody z kierowcą
  • doświadczonych i punktualnych kierowców,
  • wysoki standard obsługi,
  • możliwość płacenia przelewem, kartą lub gotówką u kierowcy
Kilkuletnie doświadczenie zawodowe oraz miła obsługa gwarantują naszym klientom wygodę i radość podróżowania!!!