Oferta

Zakres naszych usług obejmuje:

Wynajem samochodów z kierowcą na jedno- i kilkudniowe wycieczki organizowane przez biura podróży.
Współpracujemy z tour operatorami i biurami turystycznymi specjalizującymi się w turystyce przyjazdowej, organizującymi  pobyty dla obcokrajowców w Polsce.

Transfery z/na dworzec PKP, lotniska w Krakowie (Balice) i Katowicach (Pyrzowice).
Świadczymy usługi transferowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup, które w łatwy i szybki sposób można zarezerwować bezpośrednio na naszej stronie.

Indywidualne i grupowe wycieczki do Kopalni Soli w Wieliczce, Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy wycieczki do dwóch największych magnesów turystycznych Małopolski, które również można zarezerwować on-line.

Zwiedzanie z przewodnikiem Krakowa, Zakopanego, Częstochowy, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic, Pieskowej Skały itp.
Na życzenie klienta organizujemy wycieczki z i bez przewodnika do interesujących miejsc Małopolski i nie tylko. Każda wycieczka jest indywidualnie dopasowana do oczekiwań klienta.

Godzinowe lub dzienne dyspozycje auta z kierowcą dla firm, uczelni  i klientów indywidualnych
Dysponujemy nowymi i komfortowo wyposażonymi pojazdami, które są często wynajmowane przez firmy do obsługi swoich gości, na szkolenia lub wyjazdy integracyjne pracowników.

Obsługa gości VIP i delegacji rządowych
W historii naszej firmy świadczyliśmy wiele razy usługi dla polskich i międzynarodowych delegacji rządowych, regionalnych  i wojewódzkich. Współpracujemy z kilkoma placówkami dyplomatycznymi.

Realizacja indywidualnych programów klienta.
Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta i świadczymy usługi w oparciu o własne scenariusze klientów. Wspólnie szukamy polskich lub żydowskich korzeni, odwiedzamy miejsca ważne dla Chrześcijan, Żydów i Prawosławnych.

Zapewniamy, że każdy klient zostanie przez nas profesjonalnie i miło obsłużony, a w naszych samochodach poczuje się komfortowo i bezpiecznie.