Transfery

Transkrakow.pl oferuje transfery z i na lotniska: Kraków – Balice i Katowice – Pyrzowice zarówno dla klientów indywidualnych jak i zorganizowanych grup. Gwarantujemy, że wybierając naszą firmę będziecie Państwo sprawnie obsłużeni i bezpiecznie dowiezieni do miejsca docelowego, a czas spędzony w naszym samochodzie będzie miłym odprężeniem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi konkurencyjnymi cenami transferów i do złożenia zamówienia  przez bezpieczny system rezerwacji on-line.

Jeśli w naszej ofercie transferów nie znajduje się miejsce, do którego chcielibyście Państwo dostać się, proszę nie zrażać się i napisać do nas maila na office@transkrakow.pl. Państwa prośba nie zostanie zignorowana. Dla nas każdy klient i jego potrzeby są bardzo ważne. Na pewno prześlemy w ciągu 24h naszą odpowiedź z ofertą dopasowaną do Państwa potrzeb.

Transfery są świadczone przez siedem dni w tygodniu, jednak rezerwacja on-line może być dokonana nie później niż 24h przed dniem usługi dla aut do 7os. W przypadku busow i autobusów rezerwacja internetowa musi być zrobiona co najmniej na 7 dni przed datą transferu.

Rezerwując u nas transfer otrzymujesz:

  • Odbiór i przywóz pod wskazany adres
  • Profesjonalnych i punktualnych kierowców
  • Najlepsze ceny bez ukrytych opłat
  • Elastyczność płatności kartą kredytową, przelewem, PAYPAL lub gotówką u kierowcy.
  • Bezpieczne tranzakcie internetowe

W przypadku wyboru płatności: gotówka, Klient płaci kartą kredytową 30% w dniu rezerwacji, a pozostałą część - 70% wartości transferu, płaci w gotówce u kierowcy. Zapłata w gotówce musi być uiszczona przed rozpoczęciem transferu.

Płatności kartami kredytowymi są realizowane za pośrednictwem firmy Dotpay, która gwarantuje wszystkim naszym klientom bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji. Natomiast, system rezerwacyjny jest łatwy i szybki w użyciu, dzięki czemu zaoszczędzony czas klienci mogą wykorzystać na przyjemności, a nie zbędne wypełnianie formularza.    

Dzięki internetowemu sprawdzaniu statusu lotów, nasi kierowcy podstawiają się na lotniskach zawsze o właściwym czasie. Dlatego w przypadku opóźnień, nasi klienci nigdy nie są obciążani dodatkowymi opłatami.