Usługi biznes

Obecnie coraz więcej klientów, firm i instytucji ceni czas i pieniądze. Dla większości z nich wynajem auta, to ważny środek potrzebny do realizacji celów biznesowych. Wymagają od kierowcy precyzyjności w wykonaniu usługi, dyspozycyjności i wysokiej kultury osobistej. Dlatego wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych klientów oferujemy usługę wynajmu wysokiej klasy auta z kierowcą.

Elegancki mini van Mercedes V klasa oraz minibus Mercedes Sprinter 316 idealnie nadają się do podróży w interesach, spotkań biznesowych, obsługi  gości VIP, konferencji i wydarzeń kulturalnych.

Mercedes V klasa jest wyposażony w 5/6 wygodnych i regulowanych foteli, których ułożenie pozwala na siedzenie twarzą w twarz podczas jazdy. Rozkładany stolik, dwa gniazdka V12 umożliwiają korzystanie z laptopa lub innych urządzeń elektronicznych. WIFI daje możliwość wygodnej pracy lub prowadzenia spotkania handlowego w trakcie podróży. Boczne szyby są przyciemniane i sprzyjają prywatności klienta.

Mercedes Sprinter 316 oferuje 8 eleganckich, rozkładanych foteli z pasami, klimatyzacje i oświetlenie indywidualnie sterowane nad każdym siedzeniem. Podczas podróży klienci mogą korzystać z DVD, CD i WIFI. Natomiast obszerna przestrzeń pasażerska auta gwarantuje swobodę ruchów i wygodę podróży.

Elegancko ubrany kierowca dba o każdy etap podróży, a jego usługa wykracza poza obowiązki kierowcy. Jest w pełni dyspozycyjny i elastyczny w stosunku do wymogów klienta.  Służy pomocą i gwarantuje dyskrecję. Jego doświadczenie i profesjonalizm są zapewnieniem bezpiecznej i harmonijnej podróży.

Nasza firma ma doświadczenie w organizacji i obsłudze transportowej małych i dużych spotkań biznesowych oraz konferencji.  Jeśli szukacie Pastwo wysokiej klasy aut, profesjonalnej obsługi w atrakcyjnej cenie, to nasza firma jest w stanie to zagwarantować. Zapraszamy do złożenia zapytania, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb w rozsądnej cenie.

Gwarancja ceny obejmuje:

  •          dyspozycja auta z kierowcą
  •          kierowca w garniturze
  •          opłaty parkingowe i drogowe, paliwo

W ramach usługi udostępniamy bezpłatnie:

  •          woda mineralna 0,3 ml
  •          gazeta na życzenie klienta
  •          WIFI
  •          parasole w przypadku niepogody