Wycieczki

Hotel i transfery masz już zarezerwowane, a decyzja co zobaczyć w Krakowie i okolicy nadal nie podjęta? Nie zwlekaj, tylko skorzystaj z naszej oferty.

Za pośrednictwem naszej strony możesz w szybki i łatwy sposób zarezerwować wycieczki do najpopularniejszych atrakcji Małopolski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i grup. Przygotowaliśmy gotowe pakiety turystyczne, dostosowane do różnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Zapoznaj się z nimi i wybierz rodzaj wycieczki dostosowany do twoich potrzeb.

Pakiety turystyczne:

Tura turystyczna – jest to najbardziej ekonomiczna forma zwiedzenia Kopalni Soli w Wieliczce. Polega na wykupieniu przez klienta miejsca w zorganizowanej wycieczce na konkretny dzień i godzinę. Nasz kierowca zbiera  klientów z Hoteli lub innego miejsca zakwaterowania na terenie Krakowa i przewozi minivanem lub minibusem do miejsca gdzie rozpoczyna się wycieczka. Na miejscu kierowca rozdaje bilety, zestawy słuchawkowe i dołącza swoich klientów do tury w języku angielskim. Po zakończonym zwiedzaniu  kierowca odbiera swoją grupę i zawozi do Krakowa. Klient jest zawożony pod swój hotel lub inny wskazany adres na terenie Krakowa.

Tura komfort – jest to opcja proponowana klientom, którzy nie chcą dzielić miejsca w aucie z innymi klientami. Idealna propozycja dla rodziny lub grupy przyjaciół. Nasz kierowca odbiera gości z hotelu lub innego miejsca zakwaterowania na terenie Krakowa i zawozi do miejsca gdzie rozpoczyna się zwiedzanie. Podczas jazdy samochód i kierowca są do dyspozycji klienta. W zależności od rodzaju wycieczki Klient dołącza do zwiedzania organizowanego przez to miejsce w wybranym języku lub samodzielnie zwiedza bez przewodnika. Szczegóły są określone w ofercie każdej wycieczki. Po zakończonym zwiedzaniu  jest czas wolny na odpoczynek lub lunch (nie jest ujęty w cenie). Następnie klient jest zawożony z powrotem do Krakowa pod wskazany adres.

Tura prywatna – jest organizowana na życzenie i obejmuje samochód z kierowcą do dyspozycji klienta oraz prywatne zwiedzanie z przewodnikiem w wybranym języku. Rezerwacja wycieczki  musi być dokonana na minimum 7 dni przez datą wycieczki. Nasz kierowca odbiera gości z hotelu lub innego miejsca zakwaterowania na terenie Krakowa i zawozi do miejsca gdzie rozpoczyna się zwiedzanie. Podczas jazdy samochód i kierowca są do dyspozycji klienta. Na miejscu kierowca zgłasza swoich klientów i oddaje ich w ręce zamówionego przewodnika. Po zakończonym zwiedzaniu  jest czas wolny na odpoczynek lub lunch (nie jest ujęty w cenie tury). Następnie klient jest zawożony z powrotem do Krakowa pod wskazany adres.

Więcej informacji na temat rezerwacji, świadczenia i anulacji wycieczek, znajduje się w Regulaminie.